Serbian Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na Serbian-Gaming forum
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiCHAT

 

 Exp hack GG Inject 1.0

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
PATRIOTA
Admin



Broj poruka : 57
Datum upisa : 21.02.2010

Exp hack GG Inject 1.0 Empty
PočaljiNaslov: Exp hack GG Inject 1.0   Exp hack GG Inject 1.0 EmptyNed Feb 21, 2010 9:11 pm

Exp hack GG Inject 1.0 mozete skinuti na ovaj link. Ako bude trebalo pomoci oko aktiviranja hack-a samo se obratite.

Evo ovde mozete da download hack:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
http://serbian-gaming.com
djura.bre




Broj poruka : 1
Datum upisa : 22.02.2010

Exp hack GG Inject 1.0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Exp hack GG Inject 1.0   Exp hack GG Inject 1.0 EmptyPon Feb 22, 2010 8:15 pm

brate kako da aktiwiram xp hack??
Nazad na vrh Ići dole
PATRIOTA
Admin



Broj poruka : 57
Datum upisa : 21.02.2010

Exp hack GG Inject 1.0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Exp hack GG Inject 1.0   Exp hack GG Inject 1.0 EmptyPon Feb 22, 2010 8:18 pm

Kada skines Hack instaliras ga u garena folder.Kreiras precicu na desktop.Desni klik na precicu i run as administrator.Nakon toga ides patch garena i tolko.
Nazad na vrh Ići dole
http://serbian-gaming.com
sasko




Broj poruka : 1
Datum upisa : 22.02.2010

Exp hack GG Inject 1.0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Exp hack GG Inject 1.0   Exp hack GG Inject 1.0 EmptyPon Feb 22, 2010 8:21 pm

Ae brate malo to detaljnije objasni,tj kako to radi i koliko exp dobijas,odnosno da li to uopste ima efekta???
Nazad na vrh Ići dole
PATRIOTA
Admin



Broj poruka : 57
Datum upisa : 21.02.2010

Exp hack GG Inject 1.0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Exp hack GG Inject 1.0   Exp hack GG Inject 1.0 EmptyPon Feb 22, 2010 8:26 pm

Ima.Dopunjava exp ko ludo.Samo mora da budes u neku sobu.Ovako
Sledite uputstva


Kao sto znate na nasem forumu mozete pisati opusteno o hackovima i dobijacete linkove za exp hack
Hack GG inject 1.1 je jedan od exp hackova koji trenutno radi
Upustvo za upotrebu
1.Instalirati hack sve normalo bez problema
2.U donjem dijelu ima opcija garena peched to kliknuti i startovati garenu na nick koji ocete da punite
3.Kad upalite garenu morate biti u sobi i ostavite da puni
4.Pazi te se bana
Koliko hack daje u jedinici vremena?

Gold meber
1h-400exp
15min-100exp
besic maber
1h-200exp
15min-50exp

Evo linka za download
[You must be registered and logged in to see this link.]

Takodje u hacku radi opicja nick spoof licno sam je probao i mogu da promenim nick u bilo koju boju od ponudjenih a na gareni ce mi i dalje pisati moj pravi nick a u game taj koji sam napravio na nick spoof
Nazad na vrh Ići dole
http://serbian-gaming.com
Djura




Broj poruka : 1
Datum upisa : 06.04.2010

Exp hack GG Inject 1.0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Exp hack GG Inject 1.0   Exp hack GG Inject 1.0 EmptyUto Apr 06, 2010 9:40 pm

E a kad aktiwiram owaj hack pishe mi kao da imam gm..a netje da udje u full rooms..kako to??
Nazad na vrh Ići dole
PATRIOTA
Admin



Broj poruka : 57
Datum upisa : 21.02.2010

Exp hack GG Inject 1.0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Exp hack GG Inject 1.0   Exp hack GG Inject 1.0 EmptyUto Apr 06, 2010 10:02 pm

Pazi ti nisi stwarno GM samo imas prednost u tome sto nemoras da cekas 5 sc pa da opet pokusas da udjes a takodje mozes da menjas nick u igri.
Nazad na vrh Ići dole
http://serbian-gaming.com
Springfield




Broj poruka : 1
Datum upisa : 15.04.2011

Exp hack GG Inject 1.0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Exp hack GG Inject 1.0   Exp hack GG Inject 1.0 EmptyPet Apr 15, 2011 3:07 pm

ovo ne radi, uradio sam sve sto kazes i kad kliknem patch garena otvori mi se garena udjem sa nickom sa kojim zelim, ne pise mi golden member, i ne mogu da udjem ni u jednu sobu cak ni one prazne samo mi ucitava...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Exp hack GG Inject 1.0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Exp hack GG Inject 1.0   Exp hack GG Inject 1.0 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Exp hack GG Inject 1.0
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Gaming :: Garena :: Garena GG-Inject 1.0 hack-
Skoči na: